Şişli Bade Hotel Dekorasyon ve Proje işleri firmamız tarafından tamamlanmıştır. Hilton sandalyeleri, oda koltukları, bazaları, komidinleri, restoran sandalyeleri, oda seperatörleri firmamız tarafından imal edilmiştir.
Yakamoz Hotel’in klasik koltukları, klasik ceviz ağacından sandalyeleri, masa örtüleri, otel oda aksesuarları, poliüretan restoran sandalyeleri, modern restoran sandalyelerini firmamızdan satın aldı.
Gökçeada’da faaliyet gösteren Zeus Otel’in ahşap şezlong, masa, sandalye ve otel aksesuar ihtiyaçları firmamız tarafından tedarik edilmiştir.
Muğla otel dekorasyon konusunda uzman firmamız Delita Otel’in restoran sandalyeleri, yatak odaları, şezlongları, rattan sandalyeleri, modern sandalyeleri firmamız tarafından imal edilmiş ve dekorasyonu arzu edilen biçimde gerçekleştirilmiştir.
Cidde şehrinde faaliyete bulunan Novotel Otel’in modern restoran sandalyeleri, restoran masaları, konferans sandalyeleri, banket masaları, seperatörleri firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Üretimini yaparak, ihraç ettiğimiz ürünlerin resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.
Üsküdar ilçesinde butik otel hizmeti veren Su Merdum Otel’in ahşap restoran sandalyeleri, ireko ahşap sandalyeleri, tik masaları, katlanır ahşap sandalyeleri firmamız tarafından tedarik edilmiştir ve satışı yapılmıştır. Otel dekorasyon projeniz için binlerce ürün içerisinden beğendiğiniz ve projenize uygun ürünleri seçmek için lütfen bize ulaşın.
Sultanahmet ilçesinde değerli misafirlerine hizmet veren Muyan Suit Hotel’in klasik konseptine uygun klasik otel sandalyeleri, restoran masaları, odalar için farklı ölçü ve modelde koltukları, lukens ayaklı etekli masaları, otel aksesuarları, klasik koltuk takımları, chesterları, berjerleri, dilsiz uşakları, oda dolapları ve boy aynaları firmamız tarafından imal edilmiş […]
Erbil şehrinde değerli misafirlerine hizmet veren Khani Otel’in siyah deri kaplama koltuk takımları, rattan sandalyeleri, ahşap sandalyeleri, banket sandalyeleri, hilton sandalyeleri, banket masaları ve otel aksesuarları firmamız tarafından imal edilmiştir.
Heybeliada’da faaliyet gösteren Merit Otel’in banket sandalyeleri, modern koltukları, restoran sandalyeler, yuvarlak tablalı masaları, modern ahşap restoran sandalyeleri firmamız tarafından tedarik edilmiştir.
Kervan Otelin oda dekorasyonları, poliüretan sandalyeleri, metal sandalyeleri, otel aksesuarları, restoran masaları firmamız tarafından imal edilmiştir.
Ağva’da değerli misafirlerine hizmet veren Woody Ville Tatil Köyü’nün ahşap masaları, tiffany sandalyeleri, kapitoneli koltukları, çiftli koltukları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi. Otel dekorasyon projeleriniz için uygun fiyat ve makul kalite arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Duşanbe Otel Dekorasyonu projesinde yer alan firmamız, Navrus Kültür Merkezinin Chester, Berjer, Klasik Ahşap Sandalye, Toplantı Mobilyaları ve Yuvarlak Masalarının imalatını ve ihracatını yapmıştır. Bizi seçen değerli müşterimize teşekkürü bir borç biliriz.
Open chat
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?